Adwokat rozwodowy Opole – rozwód

Radca prawny Anna Pastuszka

Rozwód to trudny dla małżonków czas, który bardzo często wypełniony jest różnego rodzaju emocjami oraz stresem. Nierzadko wymaga podjęcia wielu działań formalnych oraz trudnych decyzji, mających wpływ na dalsze życie małżonków. Wówczas warto skorzystać ze wsparcia doświadczonego adwokata rozwodowego. Opole to miejsce działania naszej kanclearii – współpracujemy również z klientami z innych miejscowości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą adwokat Anny Pastuszki.

Adwokat – Opole rozwód

Rozwód wymaga podjęcia wielu przemyślanych decyzji, a także zrozumienia poszczególnych kroków podejmowanych na drodze procesu sądowego. Mnogość zawiłej terminologii prawnej może jednak potęgować stres i wywoływać negatywne emocje. Aby czas związany z rozwodem w Opolu przebieg spokojnie, warto skorzystać z doświadczonego wsparcia prawnika, jakim jest adwokat Anna Pastuszka. Kancelaria świadczy kompleksowe wsparcie dla wszystkich klientów, oferując indywidualne podejście oraz przyjazną atmosferę. Kancelaria przygotowuje wszystkie niezbędne dokumenty, w tym pozew o rozwód. Jeżeli strona chce wnieść pozew o rozwód z orzeczeniem o winie, konieczne jest również zebranie odpowiednich dowodów, a często także przesłuchanie świadków. Adwokat rozwodowy w Opolu to również osoba, które reprezentuje klienta przed sądem oraz innymi jednostkami administracji publicznej na drodze procesu sądowego.

Adwokat rozwodowy – Opole – podział majątku oraz prawo do opieki nad dziećmi

Rozwód w Opolu to jednak bardzo często również inne kwestie, które muszą zostać wyjaśnione oraz uregulowane między małżonkami. Istotnym tematem jest podział wspólnego majątku, który może zostać rozdzielony polubownie lub jako część procesu sądowego. Zadaniem adwokata rozwodowego w Opolu jest ustalenie wspólnego majątku oraz jego składników, takich jak np. dom, samochód, działka, mieszkania oraz ich wyposażenie, a kolejno oszacowanie ich wartości. Adwokat Anna Pastuszka wspólnie z klientem ustala priorytety dotyczące podziału majątku, a kolejno podejmuje niezbędne działania w celu jego pozyskania, biorąc pod uwagę potrzeby oraz zarobki małżonków.

Niezwykle ważnym tematem jet również podział opieki nad dziećmi, jeżeli para posiada wspólne potomstwo. Wówczas należy się kierować dobrem dziecka, aby zapewnić mu najlepsze warunki do rozwoju. Nasza kancelaria podejmuje niezbędne działania, aby osiągnąć najlepsze rozstrzygnięcie kwestii związanych z podziałem opieki nad dzieckiem czy przyznania pełni praw rodzicielskich. Doskonale rozumiemy, że dzieci często bywają przedmiotem sporu między małżonkami, a sam proces rozwodowy wywołuje w najmłodszych stres oraz lęk. Właśnie z tego powodu staramy się osiągnąć najlepsze rozwiązania, a sam proces sądowy zakończyć w możliwie najkrótszym czasie.

Rozwód (Opole) – oferta kancelarii Anna Pastuszka

Adwokat Anna Pastuszka to osoba z bogatą wiedzą oraz szerokim doświadczeniem, dzięki czemu jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Doskonale rozumie potrzebę ciągłego szkolenia, biorąc pod uwagę stale zmieniające się przepisy prawa. Adwokat w Opolu od rozwodów to osoba, która jest wsparciem na wszystkich etapach procesu sądowego, tłumacząc klientom wszystkie podejmowane kroki. Kancelaria stawia na klarowną komunikację, pełną dyskrecję, a także działanie zgodnie z etyką prawniczą. Wybór naszej kancelarii to decyzja w kierunku zrozumienia terminologii prawniczej, a także korzystnego rozstrzygnięcia rozwodu. Opole to miejsce działania kancelarii – zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z miasta oraz okolicznych miejscowości. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz wątpliwości.